Nowy rok numerologiczny rozpoczyna się 13 września 2015, wibracją „3” i trwać będzie do 1 października 2016 roku.

Rok ten to „9” przede wszystkim oznaczająca „porządki”, ale także działania na płaszczyźnie międzynarodowej. To również empatia, pomoc humanitarna.

Rozpoczynająca rok wibracja „3” przyniesie dużo słów, obietnic bez pokrycia, mało czynów, zmienność zdań, kłamstwa.

Połączenie „3” i „9” da częste zwroty akcji widoczne w szerokim świecie, trudny do uzyskania konsensus, w tym przypadku w sprawie uchodźców. Bagatelizowanie problemu może przeciągnąć konieczność zmagania się z nim na następne lata, a już na pewno problem ten zdominuje najbliższy rok.

Rok 2016(2+1+6=9) spowoduje, że każdy znajdzie się w swoim roku własnym (tożsamym z drogą życia), co sprawi, że archetypowe cechy będą podwojone.

1

Rozpoczyna nowy cykl numerologiczny. Będzie to fortunny rok zarówno pod względem, artystycznym, zawodowym jak i partnerskim.

Mnóstwo różnorakich okazji w szczęśliwych zbiegach okoliczności pozwoli na szybka realizację przygotowanych planów. Życie towarzyskie może przenieść się niejednokrotnie poza granicę kraju. Szykują się wyjazdy w celach artystycznych i służbowych, które mogą zakończyć się romansem czy choćby flirtem. W tym roku emanować będziesz bardzo pozytywną energią.

Zdrowie powinno dopisywać, jednakowoż nie należy przesadzać z ucztowaniem

podczas towarzyskich imprez.

 

2

To czas odpoczynku, relaksu i dbania o własne zdrowie fizyczne, które mogło być nadwyrężone wielorakimi zadaniami w poprzednim roku, jak i psychiczne, z uwagi na dużą emocjonalność przynależną temu archetypowi.

„3” inicjująca nowy rok wskazuje na artystyczny kierunek relaksu, można zatem stosować arteerapię czy oddać się we władanie X muzy.

Partnerstwo będzie bardziej emocjonalne niż w ubiegłym roku. Odczujesz też chęć zrobienia porządków.

Zweryfikuj dokonania poprzedniego roku, pozostawiając najlepsze i najwartościowsze sprawy dalszemu biegowi.

Jeśli Twoja praca nie satysfakcjonuje Cię lub nie zapewnia rozwoju, zmień ją.

 

3

Emocje, które nie pozwoliły cieszyć się pełnią życia, skończyły się wraz z nadejściem nowego roku. Odczujesz intensyfikację działań „fortuny”.

Zapowiada się iście szczęśliwy/rozrywkowy czas.

Spotkanie będzie gonić spotkanie, a wszystko jawić się będzie jako atrakcyjne i kolorowe.

Zawodowo spotka Cię dużo pozytywnych zdarzeń, łącznie z możliwością rozszerzenia działalności.

Jednak wskazane jest zrobienie planu działania, ponieważ dwie „3” i „9” z roku uniwersalnego mogą przysłonić realia.

Możesz się znów zakochać i przeżyć piękne chwile, ponieważ emanujesz niezwykłą, pozytywną i radosną aurą, przyciągającą płeć przeciwną lub tę sama.

Dbaj o swój portfel, by coś w nim pozostało po licznych spotkaniach towarzyskich.

 

4

Fortunny dzień rozpoczynający rok „4” daje złagodzenie trudów codziennego życia. Rok ten, to stawianie podwalin pod przyszły sukces, nie zabraknie w nim nowych pomysłów: jak zabezpieczyć przyszłość zarówno własną jak i najbliższych. Sukcesy będą powolne, ale nie „ślimacze”.

Rok ten również wniesie uporządkowanie działania przez racjonalizację dotychczasowych metod postępowania.

Doświadczysz rozkwitu pomysłów i możliwości szybkiego ich zastosowania.

Uczuciowo możesz doprowadzić do finalizacji przedsięwziętych planów i rozpocząć budowanie wspólnej przyszłości.

 

5

Czas rozlicznych kontaktów zawodowych i towarzyskich. Częste wyjazdy służbowe i prywatne. Jeśli dotychczasowe zajęcie nudziło, nie dawało satysfakcji lub blokowało dalszy rozwój, podejmij odważne działania i zmień pracę, szczęście jest po Twojej stronie.

Możesz dokonać rewolucji w swoim życiu, ponieważ sprzyjają Ci: wibracja „3” szczęścia i optymizmu oraz „9” otwarcia i porządków.

Dalekie kraje będą nęcić swoimi atrakcjami, dlatego nie wahaj się zbyt długo, działaj spontanicznie, ponieważ okazja nie trwa wiecznie, a możesz stracić przygodę życia.

Będziesz emanować niezwykłą energią seksualną. Do dzieła!

 

6

Czas dla rodziny i domu. Wzrośnie Twój potencjał artystyczny, wszak dotknie Cię „triada artystyczna”: „3” wibracja daty rozpoczęcia nowego roku, „6” rok własny i „9” rok uniwersalny. Wszystkie te trzy wibracje, to artyzm w różnym wydaniu. Co oznacza to, że będziesz wyjątkowo wrażliwy na każdy przejaw piękna. Zapragniesz przemeblowania własnego otoczenia, zarówno fizycznego, jak i duchowego. Chętnie pozbędziesz się starych mebli, ubrań czy przemalujesz ściany, ponieważ dotychczasowy wystrój nie będzie pasował do Twojego wnętrza i nastroju. Zadbasz też o czystość duchową medytując czy poświęcając się lekturze. Rok ten wiąże się z potrzebą osiągnięcia równowagi na wszystkich poziomach.

Zawodowo – dużo pracy, uczuciowo – możesz się zakochać, jeśli Twój poprzedni związek się wypalił.

 

7

Dla Ciebie ten rok, to czas rozsławienia swoich talentów i zalet w szerokim Świecie.

Będziesz popularny pod względem zawodowym, jak i towarzyskim. „3” i „9” skruszą Twoją surowość i dopuszczą innych do obcowania z Tobą.

Zdrowie i energia zapewnią realizację wcześniej przygotowanych planów.

Poprzedni rok był trudny, wymuszał konieczność bycia w domu, ten będzie sprzyjał podróżom i kontaktom międzyludzkim.

Z optymizmem i chęcią wejdziesz w analizę własnych dokonań, odnajdując jednocześnie sprawy Ci ciążące. Swoją wewnętrzną siłą będziesz epatować na otoczenie, w który się znajdziesz, co uczyni Cię osobą sławną.

Zawodowe sukcesy i miłość wypełnią lukę samotności.

 

8

Nastał czas siły i energii. To ostatni rok tego cyklu umożliwiający różnorakie inwestycje.

Otwarte granice Twojej wyobraźni i intuicji biznesowej mogą przysporzyć dużo zysków. Szczęście i pozytywne myślenie przyjdą w sukurs działaniom.

Adrenalina wciąż będzie sięgała najwyższego pułapu. Pomyślisz też o tych mniej zamożnych, potrzebujących, chorych i opuszczonych, pragnąc im pomóc.

Możesz często podróżować w kraju i za granicę. Najprawdopodobniej przeważać będą wyjazdy służbowe, jednak nie można wykluczyć łączenia obowiązku z przyjemnością.

Pomiędzy licznymi spotkaniami możesz dostrzec osobę bliską Twemu sercu.

Pamiętaj o rozliczeniach, nie tylko finansowych.

 

9

Dla „9” to koniec cyklu. Podwojona „9” mówi o potrzebie „artystycznego” (za przyczyną „3”) sprzątania. Oznacza to, że wszystko będziemy starać się zrobić w sposób efektowny. Nastanie czas podróży, spotkań towarzyskich lub z osobą bliską sercu. Twoja intuicja wzrośnie wraz z wrażliwością na piękno przyrody i globalne potrzeby Ziemi. Wzrośnie Twoja empatia. Zechcesz coś zorganizować dla polepszenia bytu potrzebującym ludziom i zwierzętom, może jakiś koncert charytatywny lub inną zbiórkę np. wykorzystując do tego celu internet.

Zawodowo pojawią się liczne zmiany, uczuciowo również. Możliwe przelotne romanse.

Teraz jest czas robienia planów na przyszłość.