PROGNOZA NUMEROLOGICZNA NA ROK 2020

 

Nowy Rok Numerologiczny rozpoczyna się nowiem 28 września 2019 i trwać będzie do 17 września 2020.

Czas obietnic i wszelkich deklaracji bez pokrycia definitywnie się skończył, nastała podwójna „czwórka” z wibracji daty rozpoczęcia roku, jak i roku uniwersalnego 2020.  Nadszedł czas wytężonej pracy z opóźnioną zapłatą. To, co w zeszłym roku wydawało się łatwe, w tym roku takie nie będzie. Zostanie wprowadzony nowy porządek, jednak na rezultaty będzie trzeba poczekać.

Będzie to trudny rok, wymagający od wszystkich dużo wytrwałości i cierpliwości. Koniunktura prosperity niestety się kończy. To, co było obiecane, w tym roku będzie egzekwowane, ponieważ rok obecny charakteryzuje się pamiętliwością.

Obywatele będą wymagać spełnienia obietnic wybiorczych, jednak może się to okazać prawie niemożliwe, ponieważ i Salomon z pustego nie naleje.

Opóźnione wpływy finansowe do budżetu zaowocują ogólnym niezadowoleniem i buntem.

Rok ten przyniesie spowolnienie przychodów, szczególnie w budownictwie, górnictwie i przemyśle ciężkim. Zaobserwujemy również spadek sprzedaży w przemyśle motoryzacyjnym.

Trudności w budowie dróg i autostrad spowodowane będą brakiem finansów. W tym roku nie odczujemy żadnych spektakularnych efektów w żadnej dziedzinie, należy przygotować się do mozolnego budowania przyszłości.

 

Na świecie nasili się chęć do wprowadzenia „nowego porządku”, którą już zaobserwowaliśmy w czasie ostatnich działań – ataku na rafinerię w Arabii Saudyjskiej. Niejednokrotnie konflikty wywołane przez fundamentalistów będą prowadzić do wyłonienia się nowego ładu. Kraje „ortodoksyjne” mogą do tego celu używać metod siłowych. Bardzo poważnie będą w te rozgrywki zamieszane Stany Zjednoczone. Nie jest też wykluczony zasięg międzynarodowy tych konfliktów. Podłożem będzie rozwinięcie przemysłu zbrojeniowego, jako sposobu na umocnienie gospodarki.

 

Poszczególnym osobom Nowy Rok Numerologiczny upłynie pod wpływem różnych archetypów, w zależności od tego w który rok cyklu dziewięcioletniego wkroczą.

Żeby obliczyć w jakim roku każdy z nas się znajduje sumujemy naszą datę urodzenia i dodajemy rok przyszły np.: 24.03.1982 = 2+4+0+3+1+9+8+2=29=2+9=11

11+2020=1+1+2+0+2+0=6 Osoba „11/2” od 28 września 2019 do 17 września 2020 znajduje się pod wpływem „6” roku w cyklu dziewięcioletnim.

 

Panteon wibracji zaczynamy od DZIEWIĄTKI, która znajdzie się w roku czwartym, jak wskazuje rok uniwersalny. Będzie to dla niej czas wytężonej pracy, jednocześnie będący podstawą dla późniejszych zysków.

Nie może liczyć na żadne ulgi ani fart. Jeśli nastawi umysł na powolnie biegnący czas, da radę przetrwać wszelkie opóźnienia, zwłaszcza w sprawach finansowych. Dziewiątka powinna zająć się pracą, której w tym roku jej nie zabraknie. Może czuć się przytłoczona i sfrustrowana, gdyż gratyfikacja finansowa nie będzie współmierna do włożonego wysiłku. Jeśli jednak przyjmie, że jest to podbudowa dla przyszłych zysków, rok ten może okazać się korzystny. Powinna podchodzić do wszystkiego w sposób logiczny i odpowiedzialny, nie podejmować decyzji w sposób pospieszny, ponieważ nie jest to rok sprzyjający spekulacjom, czy finansowemu ryzyku. Jeśli inwestycje, to w coś pewnego – nieruchomości, czy kursy specjalistyczne.

Miłość – spokojnie, wręcz nudno i bez większych niespodzianek.

Zdrowie – nie powinno być poważniejszych kłopotów, jednak przemęczenie i rutyna mogą dać poczucie przytłoczenia i braku optymizmu. Niczego nie powinno się przyspieszać, ale starać się włączyć w powolniejszy czas.

 

Dla JEDYNEK rozpoczął się rok swobody i wszelkich oczekiwanych zmian, rok piąty, który burzy dotychczasowy porządek i spokój. Jednak nie będzie to całkowity roller coaster, ponieważ rozpoczęcie tego roku nastąpiło w wibracji cztery, dającej większą stabilizację. Dla wielu jedynek będzie to czas burzliwych zmian, ponieważ charakterystyka tego roku wiąże się z dynamiką działania, niecierpliwością i nerwowością. Mogą nastąpić zasadnicze zmiany w życiu osobistym, rodzinnym, czy zawodowym. Zmęczone poprzednim rokiem jedynki zapragną uwolnienia od przygniecenia obowiązkami, a nadarzające się okazje będą nęcić i skłaniać do działań. Na szczęście oddziaływanie czwórki da możliwość lepszego wyboru wśród napływających możliwości, może ona też ograniczyć ilość napływających propozycji. Jednak powinno się działać odważnie. Może pojawić się szansa uczestniczenia w nagłych zleceniach, zamówieniach czy kontaktach, które mogą zmienić ich przyszłość, zawsze z korzyścią (np. propozycja wiążąca się ze zmianą mieszkania na inne miasto lub kraj).

Rok ten przyniesie różnorodne kontakty, zarówno zawodowe (szczególnie handlowe), jak i towarzyskie, również zagraniczne.

Miłość – szykują się nowe znajomości, zmiany w stałych związkach. Pojawi się pragnienie nowości i atrakcyjności.

Zdrowie – należy zadbać o system nerwowy.

 

DWÓJKA / JEDENASTKA – nastał czas „rodzinny” i „sercowy”. Dwójki zapragną zalegalizować swoje długoletnie związki lub je zakończyć, jeśli nie mają w nich odpowiedniego poczucia bezpieczeństwa.

Poszukiwanie stabilizacji będzie dominantą tego roku. Większości dwójek przyniesie on harmonię, szczęście i spokój w sprawach towarzyskich i domowych. Urok, spokój i siła przyciągania dwójek wzrosną, co spowoduje większą chęć innych do przebywania w ich towarzystwie, a szczególnie w ich domu. To właśnie dom będzie stanowił główne źródło ich działań. Zapragną odnowić pomieszczenia, czy zmienić wystrój wnętrz. Jest to też dobry czas na inwestycje, zwłaszcza  w nieruchomości.

Jednak nie powinny zapominać, że rok ten, to czas poszukiwania równowagi i nowego porządku, dlatego jeśli ich domowe i rodzinne życie nie dają oczekiwanej satysfakcji, może nastąpić całkowite zerwanie więzi.

Miłość – dla niektórych dwójek będzie to rok, w którym znajdą miłość swojego życia, inne zaś mogą być przytłoczeni pracą.

Zdrowie nie powinno doskwierać, ponieważ towarzysząca im w tym roku miłość zapewni dobre samopoczucie.

 

Dla TRÓJEK to rok przemyśleń i zagłębiania się w dotychczasowe dokonania, ale główną tendencją będzie odcinanie kuponów sławy i popularności.

Może być to rok wielkich sukcesów, zarówno towarzyskich, jak i zawodowych, pod warunkiem, że trójka włożyła wkład pod ten sukces angażowaniem się w solidne działania.

Jest to czas, który może przynieść szczyt kariery. Możliwe jest, że trójki otrzymają większe honory, niż rekompensaty finansowe.

Rok zapowiada się stabilnie, można kontynuować rozpoczęte działania, promować interesy, które były wcześniej prowadzone. Niektórym trójkom przyniesie też niespodziewane korzyści finansowe.

Są szanse na podróże (w kraju i za granicą), zarówno służbowe, jak i dla przyjemności, jak również na nawiązywanie różnorakich kontaktów. Dobry czas na studia lub specjalizację, kupowanie i sprzedawanie.

U wielu trójek pojawi się skłonność do poznania swojego wnętrza, przewartościowania swoich myśli i działań, czas dogłębnego katharsis. Odczują wzrost zdolności psychicznych i intuicji, warto z nich korzystać, zwłaszcza w sprawach uczuciowych i w interesach.

Miłość – będą poszukiwać idealnej osoby do wyidealizowanej miłości.

Zdrowie – niezłe, jeśli dusza zdrowa.

 

CZWÓRKI / DWUDZIESTKI DWÓJKI

Nadszedł najważniejszy czas tego cyklu – rozliczenie dokonań poszczególnych lat, szczególnie roku czwartego. To rok wymierzenie sprawiedliwości każdemu, według zasad – ponieważ nastał czas karmy.

Nie martwi się ten, który sumiennie wykonywał swoje obowiązki, angażując się w nie fizycznie, nie cedując ich na inne osoby, wszak czwórka to etos pracy.

Czwórki powinny oczekiwać gratyfikacji finansowych w postaci podwyżki pensji, zapłaty za usługi, spadku, loterii, dochodów z innych źródeł, czy pieniędzy za wykonany kontrakt, co pozwoli usamodzielnić się – zwłaszcza tym, które czekały na to siedem lat.

Postęp, pieniądze i władza to tendencje tego roku, pojawi się też pomoc wpływowych ludzi.

W tym roku czwórki dysponują dużą siłą wewnętrzną i intuicją, dlatego mogą inwestować w nieruchomości, stabilne na rynku firmy, a także realizować sprawy materialne i swoje ambicje.

Jest to doskonały rok na realizację marzeń, jako nagrody za wytężoną pracę. Powinny wykorzystać siłę, którą teraz dysponują, na kontrakty, które okażą się ważne w przyszłości.

Warto planować na dalszą metę, działając śmiało, lecz nie pochopnie.

Mocą i siłą charakteru kontrolować swoje porywy i uczucia, ponieważ wybuchy i przemoc zniweczą postęp.

W miłości czwórki zapragną zmian.

Zdrowie będzie dopisywało, ale trzeba nauczyć się odpoczywać.

 

PIĄTKI kończą swój dziewięcioletni cykl – powinny się przygotować duchowo i fizycznie, ponieważ może się on okazać trudny i dokuczliwy, zarówno w sferze finansowej, jak towarzyskiej. Tendencja do kurczowego trzymania się dotychczasowych spraw i metod działania narazi piątki na straty.

Próby zachowania tak zwanego bezpieczeństwa w obliczu strat, mogą spowodować jedynie eskalację owych strat i koniec pewnych historii.

By rok nie wyrządził wielkiej krzywdy, nie powinny przywiązywać się do spraw materialnych, a raczej oczyścić teren wokół siebie, zarówno mentalnie, jak i materialnie.

Nie muszą bać się rozstań z osobami o toksycznym sposobie bycia i postępowania, dobrze też wyrzucić niepotrzebne rzeczy, nieużywane od lat i uwolnić umysł.

Korzystnie będzie zrobić dokładny plan na przyszły czas, niejednokrotnie puszczając wodze fantazji, jednak powinny się wstrzymać przed nowym działaniami, koncentrując się raczej na kontynuacji starych.

Miłość – nie powinny wchodzić w nowe związki, ponieważ mogą one dostarczyć smutku i rozczarowań.

Zdrowie – szczególne trzeba o nie zadbać, ważna będzie zdrowa dieta, więcej snu i czystego powietrza, piątki powinny nauczyć się prawidłowo oddychać.

 

SZÓSTKI / TRZYDZIESTKI TRÓJKI

Poprzedni rok był bardzo trudny dla wielu szóstek, ale na szczęście się skończył – teraz mogą odetchną pełną piersią.

To czas realizacji zapisanych planów. Warto działać śmiało i dynamicznie, nie bać się popełniania błędów. Rozsądna czwórka z wibracji roku da poczucie bezpieczeństwa i wzmocni ostrożność.

Raczej „powolne” szóstki będą zmuszone do szybszego reagowania, bo okazji nadarzy się wiele.

Bardzo ważna w tym roku będzie aktywność umysłowa. Jest to odpowiedni rok na podjęcie  fundamentalnych decyzji mogących mieć wpływ na całe życie, a na pewno na najbliższe dziewięć lat. Możliwe jest, że trudny poprzedni rok miał wpływ na ich życie, osłabiając je fizycznie i emocjonalnie. Nie mogą pozwolić, aby straty i zmartwienia, czy jakiekolwiek przeszkody w dalszym ciągu je trapiły. Powinny wymazać stare i zacząć nowe, spojrzeć w przyszłość z wiarą i nadzieją, że wszystko jest możliwe.

Na pewno ten rok będzie oznaczał rozpoczęcie czegoś nowego, Nastąpią zmiany małe lub istotne, zmiana miejsca pracy, awans lub zmiana stanowiska. Ogólnie będzie to rok pomyślny do podjęcia wiążących decyzji.

Miłość – mogą spotkać miłość lub ją zalegalizować.

Zdrowie – dużo energii i optymizmu.

 

SIÓDEMKI

Po dynamicznym i wyczerpującym roku pierwszym czas na odpoczynek. Niektórym siódemkom ten rok wyda się nudny, jednak będzie idealny do zregenerowania zarówno zdrowia fizycznego, jak i emocjonalnego. Warto zrewidować podjęte działania, pozostawiając te, które pogłębią poczucie bezpieczeństwa, zarówno finansowego, jak i psychicznego.

To czas refleksji i przemyśleń. Dobrze będzie dać czas na odpowiednie wykiełkowanie podjętych działań, co wymaga delikatności i cierpliwości.

Ten rok warto poświęcić na współpracę, jest to też dobry czas na zmianę mieszkania czy pracy na lepszą, również na rozwój wewnętrzny i podjęcie twórczych działań, bo to rok emocjonalnej zwyżki.

Takt i dyplomacja pomogą we wszelkich sprawach konfliktowych.

Miłość – dobry czas dla partnerstwa lub znalezienie bratniej duszy.

Zdrowie – warto zrobić badania, jest to dobry czas na operacje i rehabilitacje.

 

ÓSEMKI / CZTERDZIESTKI CZWÓRKI

Najbliższy czas to radość i szczęście, rok fortuny. Ósemki emanować będą dużym optymizmem i wewnętrznym szczęściem.

Będzie to rok rozwoju i postępu w każdej dziedzinie życia: interesach, finansach, pracy, działalności publicznej – generalnie we wszystkich sprawach materialnych i osobistych.

Jeśli w tym momencie ósemki nie mają pracy – mogą otrzymać nawet kilka ofert na raz.

Rok uniwersalny czwarty wspomoże je rozsądkiem i uważnością przy dokonaniu wyboru.

W działalności publicznej nastąpi wzrost, a ich postępowanie może być dobrze przyjęte.

W tym roku ósemki dysponują silnym magnetyzmem i urokiem, co może przełożyć się na sukcesy zarówno towarzyskie jak i zawodowe.

W stosunkach rodzinnych może zaistnieć harmonia i szczęście. Jest to dobry czas na zmianę domu, czy zmianę stanu cywilnego. To również dobry moment na rozwój działalności artystycznej lub literackiej. Dla niektórych będzie to rok zyskania prestiżu, pieniędzy lub poparcia wpływowych ludzi.

Rozwój, awans i postęp może być ich udziałem, zwłaszcza jeśli będą działać uważnie i z rozsądkiem.

Miłość – czas na miłość, przygody, romanse i szczęście.

Zdrowie – optymizm i szczęście zapewnią zdrowie.