PROGNOZA NUMEROLOGICZNA NA ROK 2022

 

Nowy Rok numerologiczny 2022 – rozpoczyna się 7 września 2021 wibracją daty 3.

Rok uniwersalny (dla całego świata) upłynie pod egidą szóstki. Hasłem przewodnim będzie równowaga, ale też zmienność – wynikająca właśnie z dążenia do osiągnięcia równowagi.

Jednym ten rok przyniesie obfitość obowiązków, innym – ich brak. Szóstka charakteryzuje się również miłością rodzinną, dlatego wszelkie działania, zarówno międzynarodowe, jak i krajowe będą skierowanie na człowieka, jego rodzinę i sprawy socjalno-bytowe.

Dla świata będzie to rok z dużym wyciszeniem, ale też spore znaczenie będą miały sprawy humanitarne.

Drugim ważnym elementem tego roku będą zagadnienia związane ze sztuką, ponieważ rok rozpoczyna wibracja 3, co daje łatwą komunikację, kontakty towarzyskie, optymizm.

Wibracja dnia rozpoczynającego nowy rok, to też scena i świat artystyczny, jednak płaszczyzną, gdzie rozgrywać się będzie życie rodzinne i zawodowe stanie się dom.

Będzie to bardzo specyficzny czas, jako że rok uniwersalny szósty spotka się z dniem 7 września. Efektem może być rozchwianie emocjonalne, trudność wyboru, genialne pomysły, które nie zawsze będą mogły zostać zrealizowane.

 

Świat stanie w obliczu konieczności pochylenia się nad ludzkim losem. Z tego też powodu będą organizowane różne wiece, spotkania, happeningi, ale też koncerty i szeroko rozwinięta potrzeba komunikacji człowieka z innym.

Ludzie będą gromadzić się w sprawach rodzinno-społecznych, wreszcie możliwy będzie dialog.

Jednak dążenie do równowagi nie zawsze będzie przebiegać w pokojowy sposób, niestety może się ono wiązać również z różnymi stratami.

Obraz świata prezentowany w mediach może być zaburzony, ponieważ podawane informacje mogą być nadmiernie optymistyczne, nie pokrywając się z rzeczywistością.

 

USA jako numerologiczna 5 będzie starać się naprawić stosunki międzynarodowe.

Emocje będą sięgały zenitu, kraj będzie dążyć do równowagi, zaś głównym działaniem rządzących zostanie skupienie się na zdrowiu ludności.

Zarówno cała administracja, jak i prezydent będą się skupiać przede wszystkim na wprowadzeniu ładu i porządku, zarówno w kraju jak i za granicą. Tym razem zamiast manipulowania będą starać się doprowadzić do równowagi. Priorytetową sprawą będzie człowiek.

USA będzie też poszukiwać nowych sojuszników i bardziej zadba o obecnych, którzy wspomogą je we wprowadzeniu równowagi na świecie, ale do wprowadzania tej równowagi często służyć będą siły zbrojne.

Amerykanie stracą zaufanie do administracji rządowej, będą wybierać pieniądze z banków.

Europa również będzie starała się zabezpieczyć własne granice, ale też zapanować nad chaosem, jaki wkradł się w kwestie przestrzegania praw i bezpieczeństwa ludzi. W nowym roku UE będzie odważniej i w zdecydowany sposób wprowadzać nowe sposoby zarządzania, egzekwowania od swoich członków zobowiązań i respektowania zasad.

Polska, jako numerologiczna dwójka, pod wpływem roku ósmego odczuje działanie prawa karmy – nagrody i kary, w związku z czym rozliczenia finansowe i prawne z Unią Europejską nie będą dla niej korzystne. Szczególnie odczują to obywatele, ponieważ rząd będzie szukał pieniędzy, co może być związane z nakładaniem kolejnych podatków. Niezadowolenie społeczeństwa może wywołać różnorakie protesty, zarówno w formie wyjścia na ulice, ale też za pomocą mediów społecznościowych.

Epidemia covidowa powoli będzie się wygaszać.

 

Dla poszczególnych osób Nowy Rok Numerologiczny upłynie pod wpływem różnych archetypów, w zależności od tego w który rok cyklu dziewięcioletniego wkroczą.

Żeby obliczyć w jakim roku każdy z nas się znajduje sumujemy naszą datę urodzenia i dodajemy rok przyszły np.: 24.03.1982 = 2+4+0+3+1+9+8+2=29=2+9=11

11+2022=1+1+2+0+2+2=8 Osoba „11/2” od 7 września 2021 do 25 września 2022 znajduje się pod wpływem ósmego roku w cyklu dziewięcioletnim.

 

Dla JEDYNEK zbliża się rok siódmy przynoszący sławę, popularność, ale też konieczność przeanalizowania swoich dokonań, zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej.

Na rok osobisty będzie miał wpływ rok uniwersalny – szóstkowy, jak również dzień zaczynający ten rok, dzięki czemu jedynki będą przepełnione charyzmą na płaszczyźnie artystycznej, domowej i towarzyskiej.

Wiele spraw skupi się na kwestiach domowych.

Talenty, które posiadają jedynki będą miały możliwość rozkwitnąć. Jedynki mogą oczekiwać porozumienia w różnych aspektach swojego życia, a szczególnie w życiu osobistym, które przyniesie porozumienie dusz partnerskich.

Praca – na pewno przybędzie obowiązków, ale będą one skokowe – od pracoholizmu po okres wypoczynku – oczekiwania, jednak nie będzie wiązać się to z dużą uciążliwością – więcej optymizmu i szczęścia sprawi, że nadmiar obowiązków pokryje element satysfakcji, głębi. W dużej mierze jedynki zrealizują swoje ambicje. Finansowo nie będzie to rok ani zły ani dobry – raczej umiarkowany, przyniesie większy kapitał sławy, jak finansów.

Wiele jedynek może w tym roku stanąć na ślubnym kobiercu.

Ogólnie rok powinien być dobry , jedynki doświadczą przebłysku genialnych pomysłów, co może w późniejszym czasie przynieść odpowiednią gratyfikację finansową.

 

DWÓJKI I JEDENASTKI – szykuje się rok karmiczny. Ósmy rok, charakteryzujący się nagrodą i karą, u dwójek skupi się przede wszystkim na rozliczeniach rodzinno-domowych. Ta płaszczyzna będzie szczególnym polem, na którym uwidocznią się efekty wcześniejszych działań i starań.

Pod względem psychicznym będzie to rok poszukiwania harmonii, ale i czas dylematów.

Mogą się zdarzyć różnego rodzaju procesy rodzinne, które obejmą podział majątku, spadki, roszczenia finansowe względem członków rodziny.

Generalnie Dwójki będą miały dużo siły i energii, by walczyć o swoje prawa.

Zawodowo – bardzo dobry czas na poszerzenie działalności, szczególnie na niwie finansowej, zakup części udziałów, zakup akcji, czy poszerzenie swoich zasobów materialnych o nowe nieruchomości.

Zdrowotnie również powinien być to rok, który da możliwość szybkiej regeneracji organizmu.

Uczuciowo również nieźle – luźne związki mogą być sfinalizowane formalnie.

 

TRÓJKI – wchodzą w ostatni rok cyklu 9-letniego. Nie będzie to łatwy rok, ponieważ będzie od nich wymagać powściągliwości w kontaktach, w zawieraniu nowych znajomości, zarówno zawodowych, jak osobistych, miłosnych, towarzyskich, jednak nie znaczy to, że będzie to rok stracony. Trójki mogą być zaangażowane w edukację, poszerzanie swoich kompetencji poprzez różne kursy, szkoły czy studia.

Rok trochę zatrzyma je w domu – z racji roku uniwersalnego roku szóstego – dlatego powinny ten czas wykorzystać na uporządkowanie – zaczynając od garderoby, poprzez wszelkie dokumenty, które straciły swoją ważność, kończąc na długo ciągnących się sprawach czy niepożądanych znajomościach.

Uporządkowanie spraw i zajęcie się edukacją pomoże w opanowaniu stanów depresyjnych czy chwilowych dołków psychicznych. To dobry czas na zakończenie toksycznych związków, które nie przynosiły satysfakcji, a jedynie ból i cierpienie.

Trójki powinny uważać na zdrowie, wystrzegając się wszelkiego rodzaju zabiegów czy operacji. Nie powinny również inwestować w żadne tzw. okazje finansowe lub brać kredyty. Jeśli będą powściągliwe  nie odczują zbytniej uciążliwości tego roku.

 

CZWÓRKI I DWUDZIESTKI DWÓJKI  fajerwerki odpalą 7 września – rozpoczynając swój pierwszy rok – i wraz z nim nowy cykl.

Teraz mogą wszystko – podejmować nową pracę, zakładać firmy, kupować nieruchomości, samochody, brać śluby, zawierać nowe znajomości osobiste – mają szerokie spectrum działania i obszarów, w których mogą te działania podejmować.

Pierwszy rok będzie sprzyjał również energetyce i zdrowiu, aczkolwiek w napływie różnych zdarzeń dobrze byłoby pamiętać o systemie trawiennym, który jest związany z szóstym rokiem uniwersalnym (szczególnie chodzi o stan jelit). Odpoczynek będzie krótki, ale dobrze spędzić go w domu – ponieważ to dom będzie azylem do odreagowania.

Finansowo powinien to być dobry rok.

Będzie to korzystny czas na podjęcie kursów kwalifikacyjnych, czy dodatkowej edukacji.

 

PIĄTKI – szykuje się rok drugi, który będzie przeciwieństwem poprzedniego, będzie on zdecydowanie wolniejszy, bardziej emocjonalny, piątka może pomyśleć o rodzinie. Odreagowanie emocjonalnych stanów będzie skuteczne poprzez uczestniczenie w imprezach kulturalnych typu: kino, teatr, opera, filharmonia, muzeum czy czytanie dobrej książki w domowych pieleszach.

Uczestnictwo w tych imprezach zapewni potrzebny piątkom ruch, który drugi rok zawsze spowalnia.

To też dobry czas na weryfikacje podjętych w poprzednim roku zobowiązań i pozostawienie tylko tych, które są sensowne, konkretne, dające większy zysk. Najważniejszym działaniem tego roku powinno być zadanie dotyczące profilaktyki zdrowia – piątki – zróbcie szczegółowe badania, niech lekarz oceni kondycję zarówno fizyczną jak i psychiczną.

Partnersko – dobry czas na podreperowanie zaniedbanych stosunków partnerskich.

 

SZÓSTKI I TRZYDZIESTKI TRÓJKI – szczęśliwy czas przyniesie rok trzeci, spojrzycie łagodniejszym i optymistycznym wzrokiem na swój dom, swojego partnera i uczucia. Rok ten okaże potrzebę kontaktów, zatem możecie być zapraszani na różnorakie imprezy, głównie towarzyskie, nie tylko zawodowe.

Istotny będzie czas komunikacji międzyludzkiej, powstanie też potrzeba i chęć przytulenia drugiej osoby, tak spontanicznie, po przyjacielsku.

Znów życie rodzinne będzie obfitowało w radosne zdarzenia – np. powiększenie rodziny o nowego członka , czy przyjęcie pod dach zwierzątka. Na pewno obecność innych da poczucie szczęścia.

Szóstki napotkają dużo szczęśliwych okazji zawodowych, które przyniosą określone efekty. Jednak dziać się tak będzie pod warunkiem solidnego zaangażowania się w pracę.  Rok trzeci nie sprzyja wydawaniu wszystkiego, dlatego radzimy by pozostawić na koncie czy w portfelu zasoby potrzebne do życia codziennego.

Zdrowie szóstek powinno się w tym roku poprawić, ponieważ rozproszą się emocje i katastroficzne wizje dotyczące własnego stanu zdrowia.

 

SIÓDEMKI czeka szczególnie pracowity czas, co spowoduje zmęczenie i przeciążenie, sprawy będą toczyły się wolniejszym tempem, zwłaszcza jeśli chodzi o rozliczenia z kontrahentami czy z klientami.

Jednakże jest to też czas na podjęcie dodatkowych zobowiązań, których efekty będą widoczne za cztery lata, wówczas miło będzie zobaczyć owoce tych starań w postaci wymiernej korzyści finansowej.

Zdrowotnie – poza zmęczeniem fizycznym i psychicznym nie powinno być wielkich dolegliwości, aczkolwiek dobrze pomyśleć o regularnych posiłkach.

 

ÓSEMKI – rok piąty przyniesie dużo dynamiki i agresywności, należy zwrócić uwagę by w przypływie dużej dynamiki nie spowodować krzywdy sobie i innym, nie tylko słownej, ale i fizycznej, dlatego przestrzegamy ósemki przed agresywną jazdą, która może się zakończyć poważnym wypadkiem, a nawet dużym uszczerbkiem zdrowotnym.

Ponieważ szóstka uniwersalna wprowadza równowagę, może zdarzyć się, że nawet jeśli same nie doświadczą takich nagłych sytuacji, mogą się wydarzyć tego rodzaju przypadki w rodzinie.

Zawodowo rok przyniesie mnóstwo okazji, które należy wykorzystać bez długiego zastanawiania się, ponieważ za chwilę może już ich nie być.

To również czas podejmowania finansowego ryzyka. Ósemki mają świetne wyczucie – rok piąty doda im  więcej energii i szybkości.

Zdrowie – system nerwowy może doznać uszczerbku, ale też możliwe przeciążenie organizmu nadmiernym pośpiechem i wysiłkiem.

Dużo okazji do intymnych, gorących przeżyć. Może warto zainteresować się tantrą?

 

DZIEWIĄTKI – wchodzą w rok szósty, który skieruje ich uwagę na myślenie o najbliższych i chęć zaopiekowania się nimi.

Będzie to rok wytężonej pracy, ale też wprowadzenia równowagi między zobowiązaniami rodzinnymi, a zawodowymi. Dziewiątki mogą się czuć przytłoczone mnogością obowiązków. Jednak rok zapewni też chwile wytchnienia na łonie rodziny.

Mimo, że obarczone będą nadmiarem pracy, jednak przyniesie ona odpowiednią gratyfikację.

Zdrowie – również będzie istotne zadbanie o jelita, zwłaszcza jelito grube. Należy dbać o dietę i nie szaleć z przysmakami, szczególnie zwracać uwagę na używki.