Grażyna Heinrich

Grażyna Heinrich

Jestem numerologiem, psychologiem zarządzania, doradcą biznesowym. Ukończyłam Akademię Astrobiologii oraz Międzynarodowy Instytut Ekonomii.

Zawsze interesowało mnie to, co nieznane, jak również niekonwencjonalne metody pomocy psychologicznej. Jako, że pochodzę z rodziny o zdolnościach “duchowych” – babcia była szamanką, mama doskonale odczytywała karty – z pewnością łatwiej było mi zgłębiać tego typu zagadnienia. Wiedzę w zakresie numerologii pogłębiałam u Gladys Lobos i Heleny Wilde-Kowalskiej. Numerologię ze szkoły Gladys Lobos praktykuję od 1997 roku. Oprócz indywidualnych porad i konsultacji zajmuję się również popularyzowaniem wiedzy numerologicznej poprzez wykłady z dziedziny numerologii, programy telewizyjne czy wypowiedzi dla prasy.

Prowadzę warsztaty specjalistyczne w oparciu o własny program autorski zarówno dla numerologów, jak też dla konkretnych grup zawodowych (nauczyciele) oraz kursy numerologii użytecznej i podstawowej. Jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęłam stosować numerologię w poradnictwie biznesowym.

Posiadam klientów w wielu krajach Europy oraz w Ameryce Płn., gdzie prowadziłam warsztaty, cykl wykładów, audycje radiowe oraz indywidualne konsultacje.

Posiadam inicjacje rytuałów Munay-Ki, które mogę przekazywać innym.

Mam dwoje wspaniałych dzieci. Urodziłam się 3 maja, jako numerologiczna siódemka.

Grażyna Heinrich

Sylwia Heinrich

Sylwia Heinrich

Jestem numerologiem i muzykologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W życiu interesuje mnie wszystko to, co prowadzi do odpowiedzi na pytanie dlaczego? Zawsze chciałam wiedzieć…, zadawałam niezliczoną ilość pytań, trafiając na cierpliwy grunt Prababci, Babci i Mamy. To po nich odziedziczyłam różnorakie zdolności, między innymi tzw. szamańskie oraz cierpliwość, bez której, moim zdaniem, nie można skutecznie pomoc drugiemu człowiekowi.

Z numerologią zetknęłam się w 1998 roku, podczas kursu podstawowego u Gladys Lobos, poszerzałam tą wiedzę na kursach specjalistycznych prowadzonych przez moją Mamę.

Przez 9 lat pracy w Bibliotece Jagiellońskiej miałam nieograniczony dostęp do literatury z wszelkich dziedzin, co z radością wykorzystywałam, a uzyskane informacje pozwoliły mi umieścić numerologię w szerszym kontekście.

Od stycznia 2010 roku, kiedy to wstąpiłam do spółki z Mamą, prowadzę wraz z Nią Szkołę Numerologii w Trójmieście, wykładam również na kursach i warsztatach. Udzielam indywidualnych i zawodowych konsultacji, zarówno klientom polskim jak i zagranicznym.

 Posiadam inicjacje rytuałów Munay-Ki, które mogę przekazywać innym.

Urodziłam się 28 maja, jako numerologiczna „1” z osobowością „11”.

Sylwia Heinrich