PROGNOZA NA ROK NUMEROLOGICZNY 2021

Nowy rok numerologiczny rozpocznie się nowiem księżyca 17 września 2020 – numerologiczną trójką z elementami ósemki. Oznacza to, że najbliższy rok, o wibracji pięć, spowoduje „wojnę” w optymistycznym wydaniu. Powszechny przekaz kłamstwa i manipulacji, jak również wywoływania paniki, będzie służył do dalszej ekspansji, wprowadzenia totalitaryzmów, podziału społeczeństw – szczególnie na tle rasowym, jak i ze względu na orientację seksualnej, religię etc. Dotyczy to całego globu. Rok ten zapowiada się jako szczególnie niespokojny i dynamiczny. Możliwe jest pojawienie się różnych aktów terrorystycznych. Strach będzie spolaryzowany brawurą, nie będzie to rok równowagi.

Rok 2021 zapowiada się niespokojnie także ze względów „pogodowych”, zaobserwuje się zwiększenie aktywności wulkanów, możliwe też większe skażenie powietrza.

Pod względem ekonomicznym będzie również burzliwie, dla niektórych będzie to czas zdobycia szybkiej fortuny, dla innych nagły krach.

Pojawią się różne mutacje wirusów, ale równie duże będzie zaangażowanie w zwalczanie chorób, także w sposób niekonwencjonalny, ludzie powrócą do źródeł swojej wiedzy wykorzystując metody naturalne, jak ziołolecznictwo, akupunkturę, masaże i wszelkie terapie manualne, uzdrawianie energetyczne i wyzwalanie sił odpornościowych organizmu.

W przestrzeni publicznej bardzo widoczna stanie się  kwestia seksualności, może to objawić się odsłanianiem dużej ilości nadużyć seksualnych (zwłaszcza związanych z kręgami kościelnymi).

W ogóle Kościół Katolicki znajdzie się w tym roku w niełasce. Za to kobiety będą miały duży wpływ na życie społeczne i polityczne, może nastąpić głębsze i bardzo dynamiczne uwolnienie kobiecych traum – zarówno na poziomie zbiorowej (pod)świadomości, jak i na planie indywidualnym.

Polska jako dwójka,  będzie miała czas na „przemyślenia”  i analizę drogi, którą obrała. Okaże się bowiem, że droga do autorytaryzmu może zakończyć się osamotnieniem i alienacją (szczególnie w strukturach unijnych).

Dzień rozpoczęcia nowego roku – 17 września 2020 – jest szczególnie naznaczony sprawiedliwością, ale w osobistym rozumieniu, może również wywoływać tendencję do wymuszania zobowiązań finansowych z przekonaniem o właściwym postępowaniu. Pozytywne znaczenie dnia wiąże się z wiarą w odniesienie sukcesu i na tych korzystnych rzeczach warto się skupić i korzystać ze szczęśliwych zbiegów okoliczności i koincydencji.

 

Poszczególnym osobom Nowy Rok Numerologiczny upłynie pod wpływem różnych archetypów, w zależności od tego w który rok cyklu dziewięcioletniego wkroczą.

Żeby obliczyć w jakim roku każdy z nas się znajduje sumujemy naszą datę urodzenia i dodajemy rok przyszły np.: 24.03.1982 = 2+4+0+3+1+9+8+2=29=2+9=11

11+2021=1+1+2+0+2+1=7 Osoba „11/2” od 17 września 2020 do 7 września 2021 znajduje się pod wpływem „7” roku w cyklu dziewięcioletnim.

 

PIĄTKI wchodzą w rok pierwszy. Wreszcie mogą rozwinąć skrzydła: będzie szybko, dynamicznie i agresywnie – tak, jak lubią. Piątki będą mogły zrealizować swoje, przygotowane wcześniej, plany ekonomiczne – często w sposób spektakularny. Będą również miały dużo okazji do powiększenia zasobów materialnych, jak również intelektualnych.  Rozwinie się u nich talent artystyczny, który spowoduje bardziej optymistyczne spojrzenie na świat. Piątki będą bardzo erotyczne – mogą na siłę poszukiwać partnera, wdawać się w różne, krótkie przygody seksualne.

Zdrowie będzie dopisywało, jednak powinny uważać na kontuzje, które mogą przydarzać się z powodu pośpiechu. Szczególną uważność powinny zachować na drodze.

 

SZÓSTKI – zmęczenie pierwszym rokiem nie będzie zbyt dokuczliwe, ponieważ początek roku doda im optymizmu i siły. Emocje, które wywołuje rok drugi bardzo dobrze uwolnić będzie poprzez sztukę, muzykę, jak również wszelkie metody naturalne, szczególnie gimnastykę i masaże. Bardzo skuteczną metodą na pozbycie się napięć emocjonalnych będzie muzykoterapia. Szybka regeneracja organizmu pomoże w uporaniu się ze zeszłorocznym stresem.

W związkach może zapanować większe zainteresowanie sferą intymną, a sprawianie przyjemności sobie i partnerowi) wysunie się na plan pierwszy w sztuce ars amandi.

Jeśli chodzi o finanse, to szóstki mogą wydać sporo z zaoszczędzonych przez siebie pieniędzy na leczenie, szczególnie na różne nowe i dziwne suplementy.

 

SIÓDEMKI odetchną po bardzo emocjonalnym czasie. Będą mogły cieszyć się wolnością, niezależnością – szczególnie finansową – jak również swobodą działania. Rok zapowiada się jako bardzo treściwy pod względem kontaktów, zarówno towarzyskich, jak i intymnych, ponieważ znacznie wzrośnie ich sex appeal. „Lodowate” siódemki doznają olśnienia partnerskiego, okaże się bowiem, że również będąc w związku można realizować swoje osobiste plany.

Bardzo ucieszy je szybki i spektakularny efekt podjętych ekonomicznych decyzji.

Siódemki zaobserwują wzmożoną chęć uczestnictwa we wszelkich kulturalnych wydarzeniach, jak również wyjazdach. Będą bardzo wrażliwe na otoczenie, wzrośnie ich zainteresowanie pięknem, modą, urodą i ogólnym upiększaniem.

 

Dla ÓSEMEK nadszedł czas na wybudowanie podstawy pod przyszły sukces. Zapowiada się rok intensywnej, dynamicznej pracy. Jest to dobry okres na wszelkie inwestycje, jak zakup ziemi czy nieruchomości, a zwłaszcza na tzw. okazje finansowe. Pomimo roku czwartego, który jest raczej powolny w napływie gotówki – ten będzie się różnił od innych wzmożonym tempem jej przepływu.

Partnerstwo przeniesie się na kontakty biznesowe, nawet w stałych związkach tematem przewodnim będą pieniądze, co jednak nie oznacza nudy w alkowie.

Może być to czas poczęcia potomka (niekoniecznie z prawego łoża).

 

Szybkość i odwaga, to cechy charakterystyczne roku piątego dla DZIEWIĄTEK. Pod wpływem wibracji roku i jego rozpoczęcia, dziewiątki będą wręcz agresywne. Chcąc uzyskać finansowe korzyści mogą używać różnego rodzaju manipulacji. Samym ze sobą może być im trudno. Szczególnie, że wewnętrzy przymus będzie niejednokrotnie w kontrze do charytatywnych cech dziewiątki.

Jednak wciąż mają możliwość rozwijania swojej empatii – mogą się sprawdzić na arenie wszelkiego rodzaju pomocy dla osób potrzebujących, szczególnie dotyczy to zdrowia, jak również osób, które doznały przemocy na tle seksualnym, czy przemocy domowej.

W miłości nastąpi czas szybkich, treściwych romansów, raczej nie jest to dobry moment na zawieranie związków małżeńskich, jeśli jednak dziewiątka będzie rozważać ślub, jego podłożem będzie zasobność materialna.

Zdrowotnie – uwaga na kontuzje.

 

JEDYNKA swoje życie zarówno zawodowe, jak i osobiste przeniesie na grunt domowy, w związku z tym domownicy nie będą zbyt szczęśliwi. Pojawi się również większe zainteresowanie partnerem, jeśli chodzi o sprawy intymne.

W obrębie domu możliwe będą szybkie działania upiększające, wymiana sprzętu, czy odświeżenie wyglądu.

Finanse będą pochodzić ze źródeł kulturalno-oświatowych, szybkie zlecenia przyniosą szybkie pieniądze.

Zdrowotnie rok niezły, nastąpi szybka regeneracja, natomiast trzeba uważać na wszelkiego rodzaju spożycie nieświeżego pokarmu.

 

Dla DWÓJEK nastał czas na refleksję nad sobą i swoim życiem, jednak w sposób szybki i dynamiczny. Nie będzie teraz zbyt dużo czasu na zastanawianie się nad osiągnięciami, szczególnie, że rok ten może przynieść spektakularne efekty finansowe, niekoniecznie osiągnięte drogą legalną.

Należy zwrócić uwagę na drugą stronę tego roku, a mianowicie popadanie we wszelkiego rodzaju uzależnienia, które mogą wynikać ze straty finansowej (topienie żalu w alkoholu).

Zazwyczaj nieśmiałe, lękliwe dwójki staną się w tym roku bardziej odważne, będą też miały większe chęci do nawiązywania szerszych kontaktów. Mogą zyskać na społecznej atrakcyjności, z uwagi na odwagę wypowiadania niekoniecznie popularnych opinii.

Zdrowie – nawet trudne problemy psychiczne będą krótkotrwałe.

 

TRÓJKI czas rozliczy z ich wcześniejszych działań – stanie się to w sposób dynamiczny i sprawiedliwy.

Jeśli trójka bagatelizowała konieczność uregulowania spraw finansowych, w tym roku może ponieść trudne konsekwencje. Jeśli zaś jej finanse były pod kontrolą księgowego, to może oczekiwać znacznych efektów finansowych.

Partnerstwo będzie postrzegane przez pryzmat finansowy, trójki mogą czerpać korzyści materialne z dobrze zawartego małżeństwa-transakcji, a zasobność portfela będzie często czynnikiem decydującym w nawiązaniu bliższej relacji.

W kwestii finansów – mogą inwestować we wszelkie nieruchomości, ale też grać na giełdzie.

Zdrowotnie – trójki emanować będą siłą, energią i  sex appealem.

 

CZWÓRKI powinny zabrać się do gruntownego sprzątania, jednak nie odbędzie się to spokojnie. Niejednokrotnie odczują wewnętrzny niepokój, jak również przymus do działań w kierunku finansowym, będzie to jednak droga niepewna, ponieważ wszystkie inwestycje podejmowane w tym roku mogą zakończyć się dużymi stratami. Dlatego przede wszystkim powinny one uporządkować właśnie sprawy finansowe, zakończyć działania powodujące straty, a pozostawić to, co daje możliwość stabilnej pracy i działania.

Partnersko należy uważać na konflikty na tle finansowym – wszelkie roszczenia partnera mogą zakończyć się rozstaniem, ponieważ to płaszczyzna materialna będzie powodem zakończenia wszelkich relacji.

Zdrowie – w tym roku mogą się odnowić doznane wcześniej kontuzje, jednak ich rehabilitacja będzie przebiegać szybko i dynamicznie. Wszelkie metody naturalne będą bardzo skuteczne. Za wszelką cenę należy unikać chirurgicznych interwencji, zamiast tego, jeśli możliwe, starać się wykorzystywać rehabilitację.

Czwórki w wolnej chwili powinny zapisywać pojawiające się pomysły i projekty, tak, by za rok były gotowe do działania, bo będzie to bardzo pracowity czas.