Słowo „Munay” znaczy „kocham cię” w języku keczua, „Ki” – jest japońskim określeniem energii, pełną nazwę można przetłumaczyć jako „energia miłości” . Pod nazwą Munay-Ki kryje się dziewięć transformujących rytuałów, które przekazywanie są na drodze inicjacji, w sposób zbliżony do rytuałów Reiki. Przepowiednie Starożytnych mówią o obecnym czasie jako epoce wielkiej transformacji, czasie, w którym na Ziemi pojawi się nowy człowiek – mądry, silny i wolny od lęku, zintegrowany z naturą. Z tego względu rytuały, które przez wiele pokoleń przekazywane były jedynie wtajemniczonym szamanom Q’ero, zostały udostępnione ludzkości, ponieważ należy w nie wtajemniczyć jak największą liczbę osób.

Osobą, która przyniosła je „światu zachodniemu” jest Alberto Villodo, lekarz i antropolog, który spędził ponad 25 lat z Indianami Q’ero. Rytuały Munay-Ki posiadają moc transformacji i zmiany ludzkiego DNA, pomagają budować nowe świetliste ciało – zmieniając współczesnego człowieka z homo sapiens w homo luminous.

Rytuały podstawy: Rytuał pierwszy: Uzdrowicielki/Uzdrowiciela Łączy z linią świetlistych istot z przeszłości, uzdrowicieli pomagających w osobistej transformacji. Uruchamia uzdrowicielskie właściwości znajdujące się w dłoniach.

Rytuał drugi – Obręcze mocy Obejmuje pięć świetlistych obręczy otaczających ciało, chroniących i transformujących negatywną energię.

Rytuał trzeci – Harmonii Polega na przekazaniu do czakr siedmiu archetypów: węża, jaguara, kolibra i orła, Strażnika Dolnego świata (podświadomość), Strażnika środkowego świata (świadomość) i Strażnika Górnego świata (nadświadomość).

Rytuał czwarty – Widzącego/Widzącej Dzięki utworzonym „koronie światła” i „naszyjnikowi światła”  łączy poznanie umysłem (trzecie oko) z poznaniem sercem. Budzi zdolność „wewnętrznego widzenia”.   Wibracje Aniołów i Archaniołów

Rytuał piąty – Strażnika Dnia Łączy z linią starożytnych uzdrowicieli związanych z Matką Ziemią. Uzdrawia wewnętrzną kobiecość, pozwala wyjść poza strach i zachować spokój.

Rytuał szósty – Strażników Mądrości Łączy z linią uzdrowicieli z przeszłości i przyszłości. Uzdrawia wewnętrzną męskość. Pozwala wyjść poza czas.

Rytuał siódmy – Strażników Ziemi Łączy ze strażnikami naszej galaktyki, z gwiazdami i ze Słońcem. Uczy jak wyśnić świat.

Rytuał ósmy – Strażników Gwiazd Pomaga bezpiecznie przetrwać czas przemiany. Pomaga transformować ciało fizyczne w homo luminous.

Rytuał dziewiąty – Stwórcy/Stwórczyni Budzi światło Stworzyciela, pomaga stać się strażnikiem całego stworzenia.

Zainteresowanych otrzymaniem rytuałów prosimy o kontakt.