1

W związkach jest osobą poszukującą przede wszystkim porozumienia intelektualnego. Można jej zaimponować rozumem. Potrafi kochać namiętnie, leczy szybko się znudzi, jeśli ktoś nie dorównuje jej poziomowi. Dobry układ stworzy z dwójką, czwórką i szóstką. Może być również szczęśliwa z trójka. Dobrze rozumieć się będzie z siódemką. Z piątką, mimo intelektualnej inspiracji, może zdarzać się wzajemna krytyka. Nie powinna wchodzić w związek z inną jedynką, ósemką i dziewiątką, ponieważ będzie z nimi nieustannie konkurować.

2

Czuła, słodka i miła dwójka jest najlepszym partnerem w skali numerologicznej. Jej wielki romantyzm powoduje, że życie uczuciowe często wiedzie wzorując się na książkach i filmach. Największe szczęście znajdzie z inną dwójką, a także z czwórką i szóstką – wszystkie one cechują się podobną wrażliwością i delikatnością. Jedynka i ósemka fascynują ją, jednak mogą być zbyt agresywne. Całkiem dobry związek stworzy z trójką i piątką, jako że dodadzą one wesołości i ekstrawertyczności. Siódemka jest dla niej zbyt melancholijna. Dziewiątka będzie dobrym partnerem, pod warunkiem obopólnych starań.

3

Namiętna i wesoła trójka każdą miłość traktuje jak pierwszą i najważniejszą. Doskonale zrozumie się z inną trójką,  a także jedynką, piątką i dziewiątką – jako, że wszystkie one lubią wieść aktywne życie. Dwójka, czwórka, szóstka i siódemka – z natury poważne – mogą stworzyć całkiem udany związek z trójką, konieczne jest jednak wzięcie poprawki na jej lekkomyślność i frywolność.

4

Główną cechą czwórki jest lojalność. Trudno jej ujawniać uczucia, woli manifestować je w praktyczny sposób. Lepiej czuje się w mniejszym gronie, zatem zrozumienie i pokrewieństwo dusz znajdzie u dwójki, czwórki, szóstki i siódemki. Z jedynka, ósemka i dziewiątką jest możliwy związek, jeśli tylko utemperują one zaborczy i bojowy charakter. Związek z trójką i piątką będzie nad wyraz trudny i wyczerpujący.

5

Dynamiczna, niecierpliwa i o dużym sexappealu piątka rozsiewa wokół czar i magnetyzm, któremu nie sposób się oprzeć. Szczęśliwy i satysfakcjonujący związek stworzy z inną piątką lub trójką, a inspirujący i ognisty – z ósemką. Konserwatywna dwójka, czy szóstka z trudem dotrzymają kroku piątce. Równie trudno, z powodu zbyt dużej chaotyczności, będzie siódemce. Związek piątki z jedynką, czwórką i dziewiątką będzie bardzo trudny.

6

Szczera, miła, lojalna i opiekuńcza szóstka bardzo poważnie traktuje miłość, która jest dla niej często sensem istnienia. Idealnym partnerem dla szóstki będzie osoba o tej samej wibracji. Szczęście i wzajemne zrozumienie znajdzie w towarzystwie dwójki. Trójki i piątki mogą doprowadzić do emocjonalnego wyczerpania, a czwórka jest zbyt zamknięta. Jedynka i ósemka mogą być zbyt władcze, ale zapewnią kierunek niezdecydowanej szóstce. Związek z siódemką lub dziewiątką jest problematyczny.

7

Trudno jej znaleźć szczęście i stabilizację w związku, ponieważ na zewnątrz prezentuje chłód i obojętność, podczas gdy w środku jest romantykiem, marzycielem i bardzo wrażliwą istotą. Idealnym partnerem dla niej byłaby drugą siódemka, ewentualnie czwórka i dziewiątka. Kontakt z trójką i piątką okaże się męczący. Jedynka i ósemka mogą być zbyt agresywne i zuchwałe, jednak  jeśli pojawi się wzajemny szacunek i podziw – związek nie jest niemożliwy. Dwójka i szóstka są zbyt emocjonalne dla powściągliwej i zamkniętej siódemki.

8

Zaborcza w życiu uczuciowym, wymaga skupienia na sobie i bezgranicznego oddania. W związkach stara się podporządkować sobie partnera. Dwójka i szóstka zapewni ósemce równowagę i harmonię. Równie szczęśliwy związek stworzy z trójką i piątką, które obdarzą ją dynamizmem i namiętnością. Z czwórką i siódemką czeka ją spokojny związek. Związek z jedynką, ósemką i dziewiątką – na własne ryzyko.

9

Sentymentalna, bardzo uczuciowa i romantyczna, jest jednak powściągliwa w okazywaniu uczuć. Często bywa nieufna i podejrzliwa. Przez całe życie może szukać miłości idealnej. Najszczęśliwszy związek stworzy z drugą dziewiątką lub siódemką, ponieważ łączy je porozumienie bez słów. Dorym parterem może być czwórka, która zapewni stabilność. Agresywna dziewiątka zdominuje dwójkę i szóstkę. Z trójką, która doda optymizmu połączy ją dynamizm i wrażliwość na sztukę. Zdecydowanie antagonistyczna wobec dziewiątki będzie jedynka i piątka. Związkowi z ósemką przeszkadza podejście do życia – materialistyczna ósemka nie zrozumie humanitarnej dziewiątki.